خدمات تخصصی کهن عایق

عایق صوتی دیوار مشترک

تکنولوژی همان قدر که باعث راحتی و رفاه جامعه می گردد باعث پدید آمدن مشکلاتی و دردسرهایی هم می شود. با توجه به رشد جمعیت در جامعه، خانه ها کوچکتر و تقاضا برای خانه بیشتر شده است. در نتیجه سرعت ساختمان سازی افزایش پیدا کرده است. اما این افزایش تقاضا باعث شده افرادی سوجو، از ساختمان و مصالح آن کم بگذارند و یکی از نتایج این کارعایق نبودن دیوارهای مشترک واحد های مسکونی می باشد.

عایق صدا نبودن دیوارها ایجاد تنش بین ساکنین، نداشتن حریم خصوصی، استرس و اضطراب در مرور زمان و ناامنی را به همراه دارد.

تیم کهن عایق با تکیه بر دانش و فناوری همگام با متد روز دنیا همراه با تیمی متخصص از کارشناسان ارشد مهندسی صدا، قادر است این مشکل را در ساختمان سازی با بهترین کیفیت متریال و هزینه مناسب بهمراه سرعت اجرای بالا حل کند.

روشی مناسب برای دیوارمشترک مسکونی، اتاق کنفرانس،باشگاه بدن سازی، آموزشگاه موسیقی، اتاق های ضبط صدا، اتاق تمرین موسیقی، استودیو خانگی می باشد.

تیم کهن عایق چه کمکی به شما می کند؟

 

در مرحله اول شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از شر صداهای مزاحم خلاص بشوید یا هنوز تحمل صدا را دارید؟

مرحله دوم شما با کارشناسان ما تماس می گیرید و سوالات و مشکل را بازگو می کنید و کارشناسان ما بهترین راه حل را در اختیار شما قرار می دهند.

مرحله سوم کارشناسان ما با شما یک قرار در محل می گذارند تا بتوانند مشکل را از نزدیک ببیند، همچنین نمونه کارهای انجام شده را به شما نشان می دهند و اگرشما تمایل داشته باشید می توانید نمونه های اجرا شده را از نزدیک ببینید.

 

برای رفاه شما تیم کهن عایق بر آن شده است که هزینه مشاوره و بازدید در تهران را رایگان انجام دهد تا بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای آرامش شما برداریم.